האם לדעתך חשוב להניח תפילין יום יום
לקישורים נוספים...
נשיא המדינה שמעון פרס מניח תפילין עם ידידו הרה"ח ר' מאיר זיילר מנחלת הר חב"ד.
חב"דניק מניח תפילין
הרבי עם תפילין
ישראל
תפילין של בר-מיצווה
תפילין בבולביה
זוג תפילין
קצין מניח תפילין במטוס
תפילין בגובה 36,000 רגל
לתמונות נוספות...
tzvika770
בלעדי: פול דייויד היוסון, הידוע בכינויו בונו, המשמש כסולן להקת רוק האירית U2 לה מליוני מעריצים - גילה שהוא יהודי בדוכן תפילין של חב"ד במנהטן ■ "במהלך ה'מבצע תפילין', ניגש אלינו אדם שלצווארו צלב גדול, ואיחל לנו חג-שמח", סיפר הבחור הישראלי שאייש את הדוכן בשיחה עם כתב COL. "התחלתי לדבר איתו והוא סיפר שהוא 'חצי יהודי', מכיוון שאימא שלו יהודיה" ■ הוא הסכים להניח תפילין ולומר "שמע ישראל" ■ לבינתיים, הרחוב כולו נחסם לתנועה ומאות מעריצים תיעדו את ה"כוכב" מניח תפילין במצלמות ובמכשירים סלולריים לסיפור המלא
מאת חיים ברון, כתב COL בניו-יורק

אלפי בחורי-הישיבות מישראל שהגיעו לחצרות-קודשנו לרגל חודש-החגים יוצאים מידי יום שישי וערבי חג ל'מבצע תפילין' ברחבי העיר ניו-יורק. אחד הבחורים, שניאור.מ המתגורר בכפר-חב"ד, יצא ל'מבצע תפילין' באחד מהרחובות הסואנים במנהטן.

"במהלך ה'מבצע תפילין', ניגש אלינו אדם שלצווארו צלב גדול, ואיחל לנו חג-שמח", סיפר הבחור לכתב COL. "התחלתי לדבר איתו והוא סיפר שהוא 'חצי יהודי', מכיוון שאימא שלו יהודיה". כידוע, על-פי ההלכה היהודית, אדם שאימו יהודיה - נחשב יהודי לכל דבר ועניין.

והבחור ממשיך לספר: "אמרתי לו שהוא נחשב ליהודי והלם היה ניכר על פניו. נתתי לו את תמונתו של הרבי וסיפרתי לו בקצרה על הרבי ועל-כך שאנחנו נמצאים כאן בשליחות שלו. עוד אמרתי, כי הרבי רצה שכל יהודי יניח תפילין. בתום הדברים, הסכים האיש להפשיל את שרוולו ולהניח תפילין".

באותם רגעים, לכאורה די שגרתיים, החלו מאות אנשים להתגודד סביב הדוכן ולצלם את האיש עם מצלמות ומכשירים סלולריים. 
 
"כל הרחוב היה חסום ולא הבנתי על-מה המהומה", סיפר הבחור ל-COL. בסיום הנחת התפילין, האיש גילה עוד קצת התעניינות בנושא הדת ואף ביקש לקחת את הכיפה. "יש לי הופעה בישראל בקרוב", אמר.

רק לאחר שהאיש הלך, ניגש הבחור לאחד האנשים מתוך המאות שגדשו את האיזור, ושאל אותו על מה המהומה. אז, התברר, כי מדובר בפול דייויד היוסון, הידוע בכינויו בונו והוא משמש כסולן להקת רוק האירית U2 - להקה ענקית לה מליוני מעריצים.

יש לציין, כי לפני שנתיים נבחר האיש לאיש השנה על-ידי המגזין הפופולרי "טיים" היוצא-לאור בארצות-הברית.
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

רפלקסולוג (73)
נועה (43)