האם לדעתך חשוב להניח תפילין יום יום
לקישורים נוספים...
תפילין בבולביה
הרבי עם תפילין
נשיא המדינה שמעון פרס מניח תפילין עם ידידו הרה"ח ר' מאיר זיילר מנחלת הר חב"ד.
תפילין בגובה 36,000 רגל
חב"דניק מניח תפילין
קצין מניח תפילין במטוס
ישראל
זוג תפילין
תפילין של בר-מיצווה
לתמונות נוספות...

תפילין בגובה רב, 36,000 רגל!

ראשי >חב"ד ותפילין>תפילין בגובה רב, 36,000 רגל!
tzvika770
"זכיתי לראות את הרב דוד אבא גורביץ' רבה ושליח חב"ד של מזרח אסיה בשעת פעילות מיבצעית בנסיעה חזרה מישראל חזרה לטאשקנט" כותב ישראל צבי, גולש אנונימי שהעביר ל-COL תמונות ממבצע תפילין שערך הרב גורביץ בגובהה של 36,000 רגל" "הרב גורביץ עבר במהלך הטיטה מיהודי ליהודי, והציע להם להניח תפילין. גם אם אלו שלא הסכימו להניח תפילין, שוחח הרב גורביץ ארוכות בנושאי יהדות שונים שהעלו חיוך ושמחה על פניהם"  לידיעה בהרחבה

"זכיתי לראות את הרב דוד אבא גורביץ' רבה ושליח חב"ד של מזרח אסיה בשעת פעילות מיבצעית בנסיעה חזרה מישראל חזרה לטאשקנט" כותב ישראל צבי, גולש אנונימי שהעביר ל-COL תמונות ממבצע תפילין שערך הרב גורביץ בגובהה של 36,000 רגל".

"הרב גורביץ עבר במהלך הטיטה מיהודי ליהודי, והציע להם להניח תפילין. גם אם אלו שלא הסכימו להניח תפילין, שוחח הרב גורביץ ארוכות בנושאי יהדות שונים שהעלו חיוך ושמחה על פניהם", כתב והוסיף: "אני מאמין שבפעם הבא שחבדני"ק יציע להם להניח תפילין - הם ישמחו ויענו ברצון".

ישראל צבי מספר כי: "אני מכיר את הרב גורביץ' כחמש שנים במסגרת עבודתי ונסיעותיי התכופות לטאשקנט ובשבתות ובחגים. אני מבלה בבית חב"ד שבבעלותו ונעזר בו, וברב דוד קולטון. קטונתי מאוד מאוד לשבח ולפאר את עבודתם הקשה והרבה שעושים שם".
הוספת תגובה

1 תגובות לכתבה
1. lpAgGmbzTKFve Ruvell (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/04/09 20:12
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

רפלקסולוג (71)
נועה (41)