האם לדעתך חשוב להניח תפילין יום יום
לקישורים נוספים...
נשיא המדינה שמעון פרס מניח תפילין עם ידידו הרה"ח ר' מאיר זיילר מנחלת הר חב"ד.
חב"דניק מניח תפילין
הרבי עם תפילין
ישראל
תפילין של בר-מיצווה
תפילין בבולביה
זוג תפילין
קצין מניח תפילין במטוס
תפילין בגובה 36,000 רגל
לתמונות נוספות...
tzvika770
גאידמק: קניתי את 'ביקור חולים' כמצווה, למען הציבור החרדי; אני מרגיש חרדי בלי כיפה
גאידמק לרדיו קול חי: "אנשים אומרים גאידמק עושה ניצנים לקנות קולות, גאידמק עושה שדרות לקנות קולות - ומה זה לא איכפת לי מה אנשים רעים חושבים"
12:03 18/7/07
"אני חרדי בלי כיפה, קניתי את בית החולים ביקור חולים כדי לעשות מצווה". כך אמר איש העסקים ארקדי גאידמק בראיון, שהתנהל רובו בעברית, לרדיו קול חי.

גאידמק הסביר את רכישת בית החולים: "לדעתי ביקור חולים זה מצווה גדולה... הרבה חרדים ולא רק חרדים צריכים שיהיה להם בית חולים טוב. ובית חולים הזה היה עם בעיות... איזה ביזנס זה? זה רק מצווה, ביקור חולים".

גאידמק הבטיח בראיון לשפר את רמת כוח האדם בבית החולים: "דיברתי כבר עם דוקטורים והדוקטורים אמרו אם אני, אם גאידמק בא, הרבה דוקטורים טובים חוזרים לעבוד בביקור חולים. זה יהיה בית חולים הכי טוב בארץ".

גאידמק

נשאל בהמשך האם קנה את "ביקור חולים" כדי לנסות ולהשתלט על ירושלים, בדרכו ללשכת ראש העירייה. גאידמק ענה בשלילה, והוסיף: "אני אהיה ראש עיריית ירושלים. אתה יודע מה אנשים אומרים, גאידמק עושה ניצנים לקנות קולות, גאידמק עושה שדרות לקנות קולות, ומה זה לא איכפת לי מה אנשים רעים חושבים. אני יודע, אני שלם עם מה אני עושה".

גאידמק הביע ביטחון, כי יקבל תמיכה מהציבור החרדי כמועמד לראשות העירייה. "אני יודע ואני חושב שאני חרדי בלי כיפה.. ומה יותר טוב, שיהיה חילונים עם כיפה או חרדים בלי כיפה?"

בשלב זה נשאל גאידמק אם הוא שומר שבת, וענה: "לא, ואני לא פחות יהודי... אני ''טראיי טו פוט'' תפילין כל יום... אני לא אוכל חזיר. אבל אני אוכל אוכל לא כשר, אבל אני יהודי".

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

רפלקסולוג (73)
נועה (43)